sesja ciążowa

brzuszkwa

Pakiet podstawowy

500 zł*

10 zdjęć w formie elektronicznej

10 wydruków 13×18 cm

Pakiet rozszerzony

900 zł*

20 zdjęć w formie elektronicznej 

20 wydruków 13×18 cm

Pakiet premium

1200 zł*

30 zdjęć w formie elektronicznej

20-stronicowy album 20×20 cm

*Cena zawiera: doświadczenie i umiejętności fotografa, czas pracy na sesji i podczas edycji zdjęć przy komputerze, opłaty prowadzenia firmy, podatek, wydruk zdjęć, zapakowanie, przetrzymywanie w chmurze. Cena nie zawiera dojazdu poza teren Środy Wlkp. Koszt dojazdu w dwie strony 1zł/1km. Koszt wysyłki 13,50/21 zł. Istnieje możliwość wybrania większej liczby zdjęć w cenie 50 zł/szt. Rezerwacja terminu odbywa się po wpłaceniu zadatku 100 zł, a pozostała część w dniu sesji. Sesje ciążową i noworodkową można połączyć ze sobą!

Zarówno sesja ciążowa, jak i noworodkowa wzbudzają we mnie pokłady emocji, energii, miłości. Patrząc na przyszłą Mamę spodziewającą się dziecka, pragnę pokazać jej kobiecość i towarzyszące jej emocje. Jeśli pozwolisz mi przyjrzeć się Tobie i Twojemu szczęściu, to powstaną naturalne obrazy pełne piękna.

Zdjęcia najlepiej wykonać 7-8 miesiącu ciąży, kiedy jesteś pełna energii. Termin ten jest oczywiście umowny. Ważne by brzuszek był już widoczny, a Ty, abyś czuła się dobrze. Postaraj się nie zostawić tego na ostatnią chwilę. Sesje wykonuję w lifestylowym stylu, czyli w charakterze naturalnych ujęć. Chcę, aby zdjęcia były piękne, ale jednocześnie zachowały autentyczność chwili, tego czasu jakim jest ciąża. Mężczyzna obok mile widziany!

Miejsce sesji. Dbając o Twój komfort, sesje mogę wykonać w plenerze lub dojadę do Ciebie do domu. Możemy też skorzytać z przestrzeni fotograficznej jak np. studio. Wszystko zależy jakie fotografie będziemy wykonywać. Oczywiście jestem otwarta na Twoje pomysły i sugestie. 

Po ustaleniu i rezerwacji terminu, omawiamy szczegółowo charakter sesji, lokalizacje, przebieg, tak że obie strony spotykając się na sesji dokładnie wiedzą jak ona będzie wyglądać. Przed sesją otrzymasz również poradnik, który przygotuję Cię do sesji. Mam do dyspozycji kilka ubrań ciążowych, które możesz wykorzystać, jeśli będzą pasować do koncepcji zdjęć. 

Po wykonanej sesji to Ty dokonasz ostatecznej selekcji zdjęć z wykonanego materiału – selekcję udostępniam online. Kolejno wybrane fotografie zostaną poddane autorskiej obróbce – usuwam niechciane elementy z tła, ze skóry (wypryski, skaleczenia, inne, które nie są na stałe na Twojej skórze).  Edycja w tym przypadku jest bardziej zaawansowana, bo tyczy się nie tylko koloru, a retuszu całego ciała. Bardzo ważny jest dla mnie naturalny wygląd skóry, jej naturalna faktura, blask, zdrowy wygląd i kolor, a to wymaga pro-umiejętności w edycji zdjęć oraz zdecydowanie więcej czasu. 

Finalne (wybrane i wyretuszowane) zdjęcia zostaną przekazane w formie elektronicznej oraz w formie wydruków na jedwabnym papierze klasy premium lub w postaci albumu klasy premium z możliwością jego personalizacji – grawer lub tłoczenie (złote,  rożowe złoto, srebrne, miedziane). Album w pakiecie jest gładki. Każdy album można powiększyć o liczbę stron.