sesja indywidualna

sesja indywidualna
fotografia indywidualna
sesja indywiadualna

Pakiet podstawowy

500 zł*

10 zdjęć w formie elektronicznej 

10 wydruków 13×18 cm

Pakiet podstawowy

900 zł*

20 zdjęć w formie elektronicznej

20 wydruków 13×18 

 

Pakiet rozszerzony

1200 zł*

30 zdjęć w formie elektronicznej

30 wydruków 13×18 cm

*Cena zawiera: doświadczenie i umiejętności fotografa, czas pracy na sesji i podczas edycji zdjęć przy komputerze, opłaty prowadzenia firmy, podatek, wydruk zdjęć, zapakowanie, przetrzymywanie w chmurze, amortyzacja sprzętu, licencje. Cena nie zawiera dojazdu poza teren Środy Wlkp. Koszt dojazdu w dwie strony 1zł/1km. Koszt wysyłki 13,50 zł. Rezerwacja terminu odbywa się po wpłaceniu zadatku 100 zł, a pozostała część w dniu sesji. Istnieje możliwość wybrania większej liczby zdjęć w cenie 50 zł/szt. 

Sesja ta wymaga dobrego przygotowania przez dwie strony. Dlatego tak ważna jest wstępna konsultacja, abym mogła zobaczyć, co leży w Twojej estetyce.  Czy ma być do delikatna sesja kobieca, lifestyl w mieście, czy sesja modowa. Po zarezerwowaniu terminu sesji, otrzymasz ode mnie pełną “instrukcję” jak przygotować się do sesji. Ustalimy wszystkie detale sesji – miejsce, stylizacje i ogólny charakter sesji ortaz przebieg.

Makijaż nie jest obowiązkowy, ale warto skorzystać z usług swojej ulubionej makijażystki lub ja mogę polecić Ci osoby, z którymi współpracuję. Zdecydownie lepiej wygląda skóra, która chociażby jest ujednolicona, zamaskowane niechciane elementy na skórze (wypryski, zadrapania, worki pod oczami). Ty lepiej się czujesz, a mi ułatwi to pracę podczas retuszu.

W zależności od rodzaju sesji jest możliwośc przygotowania moodbordów (przygotowana forma graficzna zestawu ubrań do danej sesji) oraz konsultacja ze stylistką (stacjonarnie lub online) wg jej cennika.

Sesję indywidualną można wykonać również dziecku, jeśli rodzic chce uwiecznić szczególny moment z jego życia np. roczek. Koncepcja omawiana i towrzona jest indywidualnie.

Po wykonanej sesji to Ty dokonasz ostatecznej selekcji zdjęć z wykonanego materiału – selekcję udostępniam online. Kolejno wybrane fotografie zostaną poddane autorskiej obróbce – usuwam niechciane elementy z tła, ze skóry (wypryski, skaleczenia, inne, które nie są na stałe na Twojej skórze).  Edycja w tym przypadku jest bardziej zaawansowana, bo tyczy się nie tylko koloru, a retuszu całego ciała. Bardzo ważny jest dla mnie naturalny wygląd skóry, jej naturalna faktura, blask, zdrowy wygląd i kolor, a to wymaga pro-umiejętności w edycji zdjęć oraz zdecydowanie więcej czasu. 

Finalne (wybrane i wyretuszowane) zdjęcia zostaną przekazane w formie elektronicznej oraz w formie wydruków na jedwabnym papierze klasy premium.