sesja rodzinna

sesja rodzinna
dziecko
rodzinna

Pakiet podstawowy

500 zł*

15 zdjęć w formie elektronicznej

15 wydruków 13×18 cm

Pakiet rozszerzony

900 zł*

30 zdjęć w formie elektronicznej 

30 wydruków 13×18 cm

Pakiet premium

1200 zł*

40 zdjęć w formie elektronicznej

20-stronicowy album 20×20 cm

*Cena zawiera: doświadczenie i umiejętności fotografa, czas pracy na sesji i podczas edycji zdjęć przy komputerze, opłaty prowadzenia firmy, podatek, wydruk zdjęć, zapakowanie, przetrzymywanie w chmurze. Cena nie zawiera dojazdu poza teren Środy Wlkp. Koszt dojazdu w dwie strony 1zł/1km. Koszt wysyłki 13,50/21 zł.  Istnieje możliwość wybrania większej liczby zdjęć w cenie 35 zł/szt. Rezerwacja terminu odbywa się po wpłaceniu zadatku 100 zł, a pozostała część w dniu sesji. 

Dzieci rosną bardzo szybko i nie chcesz mieć kiedyś poczucia, że coś Ci umknęło. Sama jestem mamą i podchodzę to tego bardzo emocjonalnie, bo wiem co jest w życiu ważne – proste gesty, spojrzenie, uśmiech, dotyk. Każdy nawet najmniejszy, ulotny, nietrwały gest chcę sfotografować i zatrzymać w kadrze, abyście po latach mogli do tego wrócić. Takie chwilę, zatrzymane w kadrze, będą zyskiwały na wartości wprost proporcjonalnie z upływającym czasem. 

Nie bójcie się pozowania, bo nie o to w tym chodzi. Nasze fotograficzne spotkanie to zabawa, przytulanie, czułość. Aparat służy do uwiecznienia Waszej codzienności i chwil, które będziecie mogli wspominać po latach.  Tak jak wspomniałam sama jestem mamą, dlatego wiem, że dzieci potrzebują ruchu, przestrzeni i że bardzo szybko się nudzą. W sesjach rodzinnych często to one przejmują kontrolę nad spotkaniem. I co wtedy? Wtedy powstają niepowtarzalne historie. Tylko o Was. W obu przypadkach stawiam na emocje, bliskość i naturalność.

Sesja w domu. Nie przejmuj się jeśli Wasze wnętrze jest np. jeszcze niewykończone lub po prostu uważacie, że się nie nadaje. Pamiętaj, że zawsze skupiam się na Was i tak naprawdę niewiele miejsca potrzeba, aby wykonać fantastyczne kadry. Potrzebuję tylko dobrze doświetlone miejsca przy oknie oraz miejsce, gdzie wspólnie możecie usiąść, stanąć. Dom nie musi być posprzątany na tip-top. Wystarczą „strategiczne miejsca”, gdzie będą robione zdjęcia – sofa, łóżko, okolice okna. Tak niewiele, a tak dużo w perspektywie czasu – Wy i Wasz rodzinny dom! Dlatego warto zatrzymać go na fotografii. Kiedyś będzie pięknym wspomnieniem. 

Sesja w plenerze. Jeśli macie swoje sekretne miejsce, chętnie odwiedzę je z Wami. Możecie liczyć również na moje pomysły.  W plenerze – pogoda nie ma tak wielkiego znaczenia, jakby mogło się wydawać. Jeśli nie ma opadów – szczególnie ulewnego deszczu – zawsze można taką sesję zrealizować. Bardziej należy przejmować się mocnym południowym słońcem, które utrudnia pracę i sprawia, że na twarzach pojawiają się mocne cienie, niż przelotnym deszczem, który może ożywić atmosferę. 

Ubranie na sesji. Jestem zdania, że w prostocie siła. O ile nie jest to sesja stylizowana, to zawsze stawiam na naturalne kolory, faktury, które sa ponadczasowe. Na komfort i wygodę. 

Po ustaleniu i rezerwacji terminu, omawiamy szczegółowo charakter sesji, miejsce, przebieg, tak że obie strony spotykając się na sesji dokładnie wiedzą jak ona będzie wyglądać. 

Po wykonanej sesji to Ty dokonasz ostatecznej selekcji zdjęć z wykonanego materiału – selekcję udostępniam online. Kolejno wybrane fotografie zostaną poddane autorskiej obróbce w obszarze koloru.

Finalne (wybrane i wyretuszowane) zdjęcia zostaną przekazane w formie elektronicznej oraz w formie wydruków na jedwabnym papierze klasy premium lub w postaci albumu klasy premium z możliwością jego personalizacji – grawer lub tłoczenie (złote,  rożowe złoto, srebrne, miedziane). Album w pakiecie jest gładki. Każdy album można powiększyć o liczbę stron.