sesja sensualna

sensualna

Pakiet podstawowy

800 zł*

2 godz. 

10 zdjęć w formie elektronicznej

 10 wydruków 13×18 cm

Pakiet rozszerzony

1000 zł*

2 godz. 

15 zdjęć w formie elektronicznej

 15 wydruków 13×18 cm

 

Pakiet premium

1200 zł*

2 godz. 

20 zdjęć w formie elektronicznej

 20 wydruków 13×18 cm  
w eleganckiej, wiązanej teczce

 

*Cena zawiera: doświadczenie i umiejętności fotografa, czas pracy na sesji i podczas edycji zdjęć przy komputerze, opłaty prowadzenia firmy, podatek, wydruk zdjęć, zapakowanie, przetrzymywanie w chmurze. Cena nie zawiera dojazdu poza teren Środy Wlkp. Koszt dojazdu w dwie strony 1zł/1km. Koszt wysyłki 13,50/21 zł. Istnieje możliwość wybrania większej liczby zdjęć w cenie jak powyżej. Rezerwacja terminu odbywa się po wpłaceniu zadatku 100 zł, a pozostała część w dniu sesji. Dodatkowa godzina pracy 100 zł. Istnieje możliwość wybrania większej liczby zdjęć w cenie 60 zł/szt. 

Sesje kobiecą można wykonać we wnętrzu – w domu, hotelu, apartamencie, studio lub na zewnątrz – w plenerze. Dlatego tak ważna jest wstępna konsultacja, abym mogła zobaczyć, co leży w Twojej estetyce. Koszty wynajęcie pokoju hotelowego/apartamentu/studia pokrywasz Ty. Zawsze możesz liczyć na polecenie miejsca, w którym już wykonywałam wcześniej sesje lub wspólnie możemy przetestować nową lokalizację.

Makijaż w tym wypadku jest wskazany, ale nie jest obowiązkowy. Jesli się na niego zdecydujesz, warto skorzystać z usług swojej ulubionej makijażystki lub mogę polecić Ci osoby, z którymi współpracuje.

Przygotowanie strojów leży głównie po Twojej stronie. Jednak mam swoją garderobę w standardowych rozmiarach, którą zawsze biorę ze sobą i udostępniam.

Pełną „instrukcję” jak wygląda cały proces realizacji sesji, jak przygotować się do niej, co wziąć ze sobą oraz listę makijażystek, z którymi współpracuję, otrzymasz ode mnie po zarezerwowaniu terminu sesji.

Po wykonanej sesji to Ty dokonasz ostatecznej selekcji zdjęć z wykonanego materiału – selekcję udostępniam online. Kolejno wybrane fotografie zostaną poddane autorskiej obróbce – usuwam niechciane elementy z tła, ze skóry (wypryski, skaleczenia, inne, które nie są na stałe na Twojej skórze).  Edycja w tym przypadku jest bardziej zaawansowana, bo tyczy się nie tylko koloru, a retuszu całego ciała. Bardzo ważny jest dla mnie naturalny wygląd skóry, jej naturalna faktura, blask, zdrowy wygląd i kolor, a to wymaga pro-umiejętności w edycji zdjęć oraz zdecydowanie więcej czasu. 

Finalne (wybrane i wyretuszowane) zdjęcia zostaną przekazane w formie elektronicznej oraz w formie wydruków na jedwabnym papierze klasy premium, a w pakiecie premium zostaną zapakowane w teczkę klasy premium z cudownego materiały w kilkunastu kolorach.