albumy

Album ze skóry
Albumy fotograficzne w skórzanej oprawie
Album na zdjęcia skórzany

Uwieńczeniem sesji jest oddanie nie tylko materiału w postacie cyfrowych zdjęć. Chcę abyś otrzmał/a piękną i trwałą, namacalna pamiątkę. Dlatego zdecydowałam się na współpracę z Crystal Albums, labem, który oferuje wg mnie najlepszej jakości produkty. Oprócz wydruków-odbitek, a także albumów, w ofercie jest wiele ciekawych opcji przechowywania fotografii tj. pudełka, teczki, skórzane koperty, a wszytko to w cudownych oprawach. Wszystkie dostępne produkty mogą być spersonalizowane. Jeśli ciekawi Cię cały dostępny asortyment – zapytaj o ofertę dodatkowych produktów.

W ofercie albumów drukowanych możecie skorzystać z dwóch rozwiązań odnośnie środka, czyli kart – albumy z twardymi kartami tzw. Storyalbum oraz albumy z miękkimi kartami (ale nadal dość sztywnymi) tzw. Storybook. W obu przypadkach zdjęcia drukowane są na jedwabnym papierze, który jest palcoodporny (nie widać na nim odciśniętych palców) i jest wysokoodporny na zabrudzenia. Natomiast wariacji opraw jest hmm kilkadziesiąt i sa takie same dla obu wersji. Do wyboru są oprawy klasyczne eko skóry, nowoczesne materiały miękkie, miziaste, naturalne. Wszystkie oprawy można zwieńczyć spersonalizowanym grawerem lub tłoczeniem – złotym, różowe złoto, srebrnym, miedzianym, co sprawi, że każda okładka albumu będzie wyjątkowa. Producent w ofercie ma gotowe wzory personalizacji, z których możesz skorzystać lub mogę stworzyć projekt inywidualny – tylko dla Ciebie.

Jest możliwość zamówienia również albumu z Twoich prywatnych zdjęć, nawet z telefonu! Zdjęć – czekających na piękne wyeksponowanie w albumie – z wakacji, spotkania rodzinnego, codziennych chwil. Aktualnie aparaty w telefonach robią całkiem dobrej jakości zdjęcia, więc nie musisz obawiać się, że wyjdą np. rozmazane ze względu na za małą rozdzielczość.

Jeśli masz ochotę poznać szczegółową ofertę cenową – napisz do mnie.