reportaż okolicznościowy

tort
reportaż

Pakiet podstawowy

800 zł*

40 zdjęć w formie elektronicznej

3 godz.

40 wydruków 13×18 cm

prywatna galeria zdjęć online

Pakiet rozszerzony

1600 zł*

70 zdjęć w formie elektronicznej

4 godz.

20-stronicowy album 20×20 cm

prywatna galeria zdjęć online

Pakiet premium

2300 zł*

100 zdjęć w formie elektronicznej

5 godz.

20-stronicowy album 20×30 cm

prywatna galeria zdjęć online

*Cena zawiera: doświadczenie i umiejętności fotografa, czas pracy na sesji i podczas edycji zdjęć przy komputerze, opłaty prowadzenia firmy, podatek, wydruk zdjęć, zapakowanie, przetrzymywanie w chmurze. Cena nie zawiera dojazdu poza teren Środy Wlkp. Koszt dojazdu w dwie strony 1zł/1km. Koszt wysyłki wydruków/albumu 13,50/21 zł. Rezerwacja terminu odbywa się po wpłaceniu zadatku 100 zł, a pozostała część w dniu sesji. Dodatkowa godzina pracy 100 zł. Dodatkowe zdjęcie 35 zł/szt.

Podstawowy zakres mojej pracy to 3 godziny, które można dowolnie zagospodarować. Daje Wam pełną dowolność, od którego momentu ma być z Wami i do kiedy. Każda kolejna godzina to koszt 100 zł, ale można ją rozliczyć przechodząć na wyższy pakiet. A taką możliwość zawsze daje po zobaczeniu przez Ciebie materiału. Wstępnie przygotowany materiał z realizacji udostępniam do indywidualnej selekcji i w tym momencie możesz zostać na podstawowym pakiecie lub przejść na wyższy.

Fotoreportaż zazwyczaj tyczy się to takich imprez jak: chrzciny, komunia, roczek, wieczór panieński, urodziny, jubileusz. Realizuje materiał z najważniejszymi jego punktami, które Wy sami ustalacie. To Wy decydujecie, czy mam być od początku imprezy np. od przygotowań w domu, od życzeń, czy może mam zacząć pracę po posiłku, lub w trakcie imprezy. Czy realizujemy zdjęcia grupowe, czy też fotografuje naturalny przebieg zdarzeń. Ważnym punktem zazwyczaj każdej imprezy okolicznościowej jest tort, albo jakaś zaplanowana niespodzianka. Dlatego warto to wziąć pod uwagę w czasie mojej pracy, ponieważ są imprezy, które potrzebują ciut więcej narracji, tak jak osiemnastki, czy inne jubileusze. Dlatego w tym wypadku warto przemyśleć rozszerzoną opcję z przepięknym albumem, który będzie namacalną pamiątką klasy premium.

Pamiętajcie, podczas każdej imprezy jestem cichym narratorem tego dnia. Staram się nie ingerować, chyba, że na prośbę. Rejestruję to co widzę i przekazuję to w mój autorski sposób, z dbałością o światło, kompozycję i emocje. Nie jestem też nigdy na całym wydarzeniu, ponieważ uważam, że każda impreza wymaga chwili intymności.

W zależności od typu imprezy korzystam z różnych technik fotografowania, aby zdjęcia były dobre technicznie, ale i ciekawe. Zawsze stawiam na światło, które jest wykładnikiem udanych zdjęć, czy to naturalne czy sztuczne. Podczas fotografowania przy naturalnym świetle szukam jasnych miejsc, blisko źródła światła. Unikam bezpośredniego nasłonecznienia, które może dać niechciane kontrasty np. na twarzy. Gdy jest ciemno niezbędna jest lampa błyskowa, a nawet kilka, które kreują fotografię światłem sztucznym. Dodatkowo korzystam z modyfikatorów oraz oczywiście mojego doświadczenia i umiejętności 😉

Zdjęcia przekazuję w pakiecie podstawowym na jednabny papierze klasy premium. W pakiecie rozszerzonym i premium w postaci albumu, który będzie jedyne w swoim rodzaju, skrojonym na Twoją miarę, również klasy premium. Opcjonalnie album można wykończyć grawerem lub złotym tłoczeniem. Album w pakiecie jest gładki! Każdy album można powiększyć o dodatkową liczbę stron. Projekt albumu jest przygotoowany idywidulnie przeze mnie i przesłany do akceptacji w końcowej fazie naszej realizacji.