sesja noworodkowa

sesja noworodkowa
noworodek

Pakiet podstawowy

500 zł* 

10 zdjęć w formie elektronicznej 

10 wydruków 13×18 cm

Pakiet rozszerzony

900 zł*

20 zdjęć w formie elektronicznej  

20 wydruków 13×18 cm

Pakiet premium

1200 zł*

30 zdjęć w formie elektronicznej

20-stronicowy album 20×20 cm 

*Cena zawiera: doświadczenie i umiejętności fotografa, czas pracy na sesji i podczas edycji zdjęć przy komputerze, opłaty prowadzenia firmy, podatek, wydruk zdjęć, zapakowanie, przetrzymywanie w chmurze. Cena nie zawiera dojazdu poza teren Środy Wlkp. Koszt dojazdu w dwie strony 1zł/1km. Koszt wysyłki 13,50/21 zł. Istnieje możliwość wybrania większej liczby zdjęć w cenie 50 zł/szt. Rezerwacja terminu odbywa się po wpłaceniu zadatku 100 zł, a pozostała część w dniu sesji.

Każda moja sesja noworodkowa lifestyle to swoboda, bez pozowania i układania dziecka. Szczere uczucia i relacje pokazane w naturalny sposób bez zbędnych dodatków, które mogą tylko odwrócić uwagę od tego co jest najważniejsze. To Wasz czas i Wasze chwile w bliskości – zapiski fotograficzne codziennych momentów. 

Sesja noworodka obejmuje noworodka oraz najbliższą rodzinę i odbywa się zazwyczaj w zaciszu domu. A zacisze domu to najbezpieczniejsze miejsce dla Waszego nowonarodzonego dziecka. Dlatego na sesję dojeżdżam do Was. Nie przejmujcie się jeśli Wasze wnętrze jest np. jeszcze niewykończone lub po prostu uważacie, że się nie nadaje. Pamiętajcie, że zawsze skupiam się na Was i tak naprawdę niewiele miejsca potrzeba, aby wykonać fantastyczne kadry. Często jest to łóżko, materac (nawet na podłodze), kanapa, ładnie doświetlone miejsce przy oknie. Tak niewiele, a tak dużo w perspektywie czasu – Wy i Wasz pierwszy rodzinny dom! Dlatego warto zatrzymać go na fotografii. Kiedyś będzie pięknym wspomnieniem. Okres noworodkowy trwa pierwsze 28 dni życia dziecka, do około 14 dnia życia jest najbardziej plastyczny i dużo śpi. Później zmienia się to na rzecz ciągłej potrzeby bliskości i jedzenia, ale nie wyklucza to przeprowadzenia sesji, którą najlepiej zrobić do 6 tygodnia.

Po ustaleniu i rezerwacji terminu, omawiamy szczegółowo charakter sesji, przebieg, tak że obie strony spotykając się na sesji dokładnie wiedzą jak ona będzie wyglądać. Przed sesją otrzymasz również poradnik, który przygotuję Cię do sesji. 

Po wykonanej sesji to Ty dokonasz ostatecznej selekcji zdjęć z wykonanego materiału – selekcję udostępniam online. Kolejno wybrane fotografie zostaną poddane autorskiej obróbce. Edycja w tym przypadku jest bardziej zaawansowana i czasochłonna.

Finalne (wybrane i wyretuszowane) zdjęcia zostaną przekazane w formie elektronicznej oraz w formie wydruków na jedwabnym papierze klasy premium lub w postaci albumu klasy premium z możliwością jego personalizacji – grawer lub tłoczenie (złote,  rożowe złoto, srebrne, miedziane). Album w pakiecie jest gładki. Każdy album można powiększyć o liczbę stron.