sesja par

sesja par
sesja narzeczeńska

Pakiet podstawowy

500 zł*

15 zdjęć w formie elektronicznej

15 wydruków 13×18 cm

Pakiet rozszerzony

900 zł*

30 zdjęć w formie elektronicznej

30 wydruków 13×18 cm

Pakiet premium

1200 zł*

40 zdjęć w formie elektronicznej

20-stronicowy album 20×20 cm

*Cena zawiera: doświadczenie i umiejętności fotografa, czas pracy na sesji i podczas edycji zdjęć przy komputerze, opłaty prowadzenia firmy, podatek, wydruk zdjęć, zapakowanie, przetrzymywanie w chmurze. Cena nie zawiera dojazdu poza teren Środy Wlkp. Koszt dojazdu w dwie strony 1zł/1km. Koszt wysyłki 13,50/21 zł.  Istnieje możliwość wybrania większej liczby zdjęć w cenie 35 zł/szt. Rezerwacja terminu odbywa się po wpłaceniu zadatku 100 zł, a pozostała część w dniu sesji.

Każda sesja jest unikalna, bo Wy jesteście unikalni. Razem ustalamy datę, godzinę i lokalizację, która najlepiej pasuje Wam. Przekazuję przed sesją dodatkowe wskazówki, które pomogą bezstresowo podejść do tematu i pozwolą skupić się na tym co najważniejsze – na sobie i swoich emocjach. Jestem otwarta na Wasze pomysły i liczę na pełne zaangażowanie i dużo uśmiechu.

Po wykonanej sesji to Ty dokonasz ostatecznej selekcji zdjęć z wykonanego materiału – selekcję udostępniam online. Kolejno wybrane fotografie zostaną poddane autorskiej obróbce w obszarze koloru.

Finalne (wybrane i wyretuszowane) zdjęcia zostaną przekazane w formie elektronicznej oraz w formie wydruków na jedwabnym papierze klasy premium lub w postaci albumu klasy premium z możliwością jego personalizacji – grawer lub tłoczenie (złote,  rożowe złoto, srebrne, miedziane). Album w pakiecie jest gładki. Każdy album można powiększyć o liczbę stron.